Tagi

, , , , ,

Zastanawiamy się nad posiadaniem psa. Przeglądamy albumy, strony you tube, rozmawiamy ze znajomymi. Nie jesteśmy pewni jaki ma być ten pies, ale jesteśmy pewni że chcemy psa!

W końcu po kilku miesiącach wymarzony psiak lada moment się pojawi. Odwiedzając schronisko zakochaliśmy się bezpowrotnie w małej białej suni.

A może rozmawialiśmy już z hodowcą o dniu, kiedy weźmiemy wymarzonego szczeniaczka do domu. Piesek jest już po szczepieniach wiec pewnie w ten weekend zabierzemy go do siebie. Jest tylko jeden szkopuł. Czy mamy dla niego/niej imię ?????

Często rasowe psiaki „wynoszą ” imię z hodowli a my nazywamy je w domu „naszym ” imieniem. Z mieszańcami nie ma problemu, bo szczeniaczkowi możemy dać na imię według własnego gustu :-). No chyba że adoptujemy psa ze schroniska i został już przyzwyczajony do jednego imienia ( np. Fafik )i nie chcemy zmieniać mu imienia.

W innym wypadku poszukujemy imienia dla psiaka :-). Może REX, SABA, SZARIK,  MADI ? Sami wybierzcie :-). A może imiona zagraniczne 😛 ? Hiszpańskie , włoskie to które wybieracie 🙂 ?