Jak uczą się psy? Czy psy rozróżniają ludzi dobrych i złych? Czy mogą być prawo lub lewo łapni? Czy pies rozumie gesty człowieka? Co wiedzą o nas psy? Na te i inne pytania odpowie już w lutym 2013 jeden z najwybitniejszych badaczy psów prof. Adam Miclosi.

Niepubliczne Centrum Kształcenia Silva Lupus zaprasza serdecznie na seminarium z Adamem Miclosim. Seminarium poświęcone jest omówieniu wyników najnowszych badań nad zachowaniem się psów. Seminarium odbędzie się w dniach 22 -23 lutego 2013 w Hotelu Murat

Redzie / k. Gdyni.

Kilka słow o prowadzącym:

Adam Miklosi uważany jest obecnie za jednego z najwybitniejszych badaczy psów na świecie. Profesor na wydziale etologii Uniwersytetu Ádám Miklósi Eötvös w Budapeszcie (Węgry). Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych na temat zachowania się psów. Napisał także książkę pt. Dog Behaviour, Evolution, and Cognition wydaną przez wydawnictwo Uniwersytetu Oxford.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe należy wysyłać na adres sekretariat@silva-lupus.pl. Po przesłaniu zgłoszenia odsyłamy formularz zgłoszeniowy, po przesłaniu którego wpisujemy uczestnika na listę kursantów. Gwarancją miejsca na kursie jest wpłata zadatku za kurs (przepada w przypadku rezygnacji) w wysokości 100 zł.
Płatności prosimy dokonywać na konto Silva Lupus Marta Lichnerowicz
m Bank 93 1140 2004 0000 3002 4634 2023 w tytule podając Miklosi + nazwisko uczestnika.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt seminarium to 500 zł. (cena obejmuje słuchawki do tłumaczenia symultanicznego)
Koszt bez tłumaczenia symultanicznego – 450 zł
Istnieje możliwość zakupu pakietu All Inclusive jedynka – 1 nocleg + 2 obiady w cenie 650 zł.
All inclusive
Pakiet Premium 2 obiady + seminarium – 550 zł

Absolwenci kursów trenerskich Silva Lupus otrzymują 20% rabatu.
Grupy powyżej 10 osób otrzymują 10 % rabatu.

Kilka słów o Hotelu:
Hotel Murat położony jest w Redzie, zwanej sercem Małego Trójmiasta, przy międzynarodowej trasie E-6 Berlin-Szczecin -Gdańsk. Znajduje się w obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w dolinie rzeki Reda. Potencjał usługowy Hotelu (z uwzględnieniem dostawek) to 173 miejsca noclegowe.
Czworonożni przyjaciele są mile widziani w hotelu Murat***. Psy, koty i inne zwierzaki czują się u nas jak w domu. W najbliższym otoczeniu Hotelu nie brakuje miejsc do naprawdę udanych spacerów. Państwa czworonożny Przyjaciel będzie miał możliwość skorzystania z wybiegu w naszej zagrodzie grillowej Kukułka.
Zapraszam do rezerwacji pakietów All inclusive z pokojami w cenach promocyjnych,